Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „OK transportas“

Administratorė (ius) - apskaitininkė (as)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „OK transportas“

Darbo pobūdis

  • dokumentų tolimųjų reisų vairuotojų komandiruotėms ruošimas;
  • informacijos iš darbo laiko apskaitos įrenginių sunkvežimiuose nukrovimas bei pirminis apdorojimas;
  • dalinė darbų saugos dokumentacijos priežiūra;
  • pranešimų apie kelių eismo taisyklių pažeidimus administravimas;
  • korespondencijos priežiūra;
  • kitos panašaus pobūdžio užduotys.

Reikalavimai

  • mokėti dirbti microsoft office programomis;
  • minimaliai suprasti bei kalbėti rusų kalba;
  • nebijoti priimti išūkius dirbant dinamiškoje srityje;
  • turėti norą išmokti naujų dalykų bei įgyti kompetencijų;
  • sugebėti būti kruopščiu, atsakingu ir draugišku tokio paties kolektyvo nariu.

Mes jums siūlome

  • darbo vietą biure, Vilniaus miete, nuo 8 iki 17 valandos su dalinėmis galimybėmis užduotis atlikti nuotoliniu būdu;
  • draugišką ir nuoširdų kolektyvą, kuriame tikrai malonu dirbti;
  • už darbą mokame atlyginimą.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
Dėl darbo užmokesčio bandomuoju laikotarpiu susitarsime atrankos metu. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą.

Esame krovinių gabenimo kelių transportu įmonė, veiklą vykdanti Lietuvoje bei tarptautinėse rinkose. Pristatome - surenkame siuntas Lietuvoje bei vežame krovinius tarptautiniais maršrutais.
informacija apie UAB „OK transportas“
1210 €
Vid. atlyginimas bruto
323
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1002 €
25% uždirba 1002-1185 €
25% uždirba 1185-1365 €
25% uždirba nuo 1365 €