Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Administratorė (-ius) estetinės medicinos klinikoje

1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - EVOGIE, UAB

Darbo aprašymas

Klientų pasitikimas, profesionalus aptarnavimas, informacijos teikimas;
Klientų registravimas telefonu, socialiniais tinklais;
Bendradarbiavimas su klinikos personalu;
Darbo organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
Dalyvavimas mokymuose;
Kitų administracinių užduočių vykdymas;
Darbo grafikas: 8h per dieną, 5 dienas / sav., klinika dirba ir šeštadieniais;
Ieškome trečios administratorės;

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Nepriekaištingi lietuvių kalbos įgūdžiai;
Pozityvumas, paslaugumas bei rūpestingumas;
Noras tobulėti ir mokytis;
Geri anglų kalbos įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Domėjimasis estetine medicina;
Panašaus darbo patirtis ne mažiau 3 m.;

Siūlome

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1600 €/mėn. į rankas

EVOGIE, UAB

Aesthetic health evolution

Sukūrėme Evogie kliniką tam, kad, lyderiaujančių technologijų pagalba užtikrintume aukščiausio lygio individualizuotus estetinės sveikatos sprendimus kiekvieno gražesniam gyvenimui.

Tobulėjimui, kaip ir tobulumui, ribų nėra. Net ir moderniausiai įrangai reikia patyrusių rankų, todėl sparčiai tobulėjant technologijoms, dar sparčiau turi tobulėti komanda. Į Evogie kliniką reguliariai atvyksta pasaulinį pripažinimą pelnę specialistai ir dalinasi žiniomis ne tik apie estetinę mediciną tam, kad galėtume žvelgti holistiškai.

Jau egzistuoja technologijos padedančios ilgiau gyventi ir stabdyti senėjimo procesus, tačiau jos prieinamos tik su tinkamomis investicijomis. Evogie nuolat investuoja į ateities medicinos inovacijas, kad rytojaus estetines procedūras galėtų Jums pasiūlyti jau šiandien. Pažangiausios technologijos, patyrusių profesionalų rankose, leidžia atlikti išsamią diagnostiką, numatyti tikslius procedūrų rezultatus ir užtikrinti, kad viskas praeitų komfortiškiau bei sutrumpėtų po procedūrinis atsistatymas.

Kiekvienas iš mūsų gyvename skirtingą gyvenimo būdą, turime asmeninį supratimą apie grožį ir stilių. Evogie siūlo minimaliai invazines procedūras, kurios gali duoti stiprių transformuojančių rezultatų. Visais atžvilgiais subtilus mūsų požiūris į veidą ir kūną yra holistiškos filosofijos dalis, kuria siekiame suderinti kiekvieno žmogaus individualius bruožus.

Evogie išskirtinės paslaugos. Mūsų įsipareigojimas teikti aukščiausios klasės estetinės medicinos procedūras grindžiamas troškimu padėti Jums atrasti geriausią save. Turėdami galimybę naudotis naujausiomis technologijomis ir skirtingomis moksliškai pagrįstomis medicinos technologijomis, kruopščiai įvertiname kiekvieno kliento unikalius poreikius, tam, kad galėtume pasiūlyti pačius įmanomus geriausius sprendimus.

Jus taip pat gali sudominti: