Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Linksmieji batutai“

Administratorė (-ius) pusei etato

250-350 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Linksmieji batutai“

Darbo pobūdis

Sveiki, draugai! 🙂

Savo atsakingą Linksmųjų batutų administratorę deja turime paleisti į platesnius vandenis, tad ieškome naujo komandos nario - vaikų žaidimų kambario administratorės!

Jeigu esi energinga, atsakinga, nuoširdi, dažniausiai veidą puošia šypsena ir patinka vaikų emocijos ir juokas, siųsk mums CV ir trumpą prisistatymą el.paštu Administratorės pozicija puikiai tinka studentams, slenkantis grafikas, lengvai suderinama su studijomis.
Būsime labai dėkingi, jeigu pasidalinsite šiuo skelbimu su savo draugais!!!
🍭Linksmieji batutai Kaune

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingas požiūris į darbą ir sąžiningumas.
Galėjimas dirbti savaitgaliais ir šiokiadieniais vakarais.

Pirmadienį – penktadienį nuo ~17.30 iki ~21.00 (dažniausiai 3-4 dienos per savaitę)
Savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo ~ 10.30 iki ~19.00 (ne visada būna pilna diena)

Dirbs du darbuotojai, todėl darbo grafikas bus lankstus - viena savaitė darbo, kita laisva.
Galima bus derintis laisvas dienas ir savaitgalius.

Patirtis nėra būtina, visko išmokysime, bet jei tokią turite, priimsime tai kaip privalumą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Visada laiku mokamą atlyginimą.
Geras darbo sąlygas.
Jūsų reikalingų darbo priemonių užtikrinimą.
Draugišką ir supratingą vadovą.

Atlyginimas

250-350 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo užimtumo - švenčių kiekio per mėnesį. Minimali gaunama suma į rankas - 250 eur.

UAB Linksmieji batutai - tai žaidimų ir šėlionių vieta Noreikiškėse. Pripučiamų batutų žaidimų kambarys vaikams.