Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Sigmaris“

Administratorė (-ius)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Sigmaris“

Darbo pobūdis

Įmonių grupės korespondencijos tvarkymas;
Įmonių grupės vidinių dokumentų rengimas;
Įmonių grupės dokumentų sisteminimas ir archyvavimas;
Pasitarimų, posėdžių protokolavimas;
Darbuotojų bylų formavimas ir sisteminimas;
Duomenų suvedimas į personalo valdymo sistemą;
Duomenų suvedimas į personalo ir apskaitos sistemą Rivilė.
Bilietų pirkimas, viešbučių užsakymas, vykstantiems į komandiruotes vadovams;
Biuro priežiūra bei puosėlėjimas;
Operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;

Reikalavimai

Reprezentatyvi išvaizda;
Puikios Anglų ir Rusų kalbos žinios žodžiu bei raštu;
Dviejų metų administratorės/-iaus darbo patirtis;
Raštvedybos įgūdžiai;
Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
Operatyvumas, dėmesys detalėms bei žingeidumas;
Patirtis dirbant personalo ir apskaitos sistema Rivilė (privalumas);
Mandagumas, komunikabilumas, profesinės etikos išmanymas.

Įmonė siūlo

Išskirtines galimybes tobulėti profesinėje srityje, būnant įmonių grupės dalimi;
Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
Dinamišką aplinką ambicingoje ir proaktyvioje komandoje;
Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą;
Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

UAB Sigmaris įmonių grupė teikianti plataus spektro gamybines paslaugas laivų statybos, gamybos pramonės ir civilinės statybos rinkoms.
informacija apie UAB „Sigmaris“
3342 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.