Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „REDAPO“

Administratorė (-ius) - konsultantė (-as)

Vilnius - UAB „REDAPO“

Darbo pobūdis

Ieškome
Darbščios ir sumanios komandos narės (Administratorės - Konsultantės).

Tau reikės:
  • Su plačia šypsena pasitikti ir puikiai aptarnauti klientes Studijoje;
  • Ruošti aukso dulkėmis apibarstytas siuntas siuntimui ir sekti jų kelią;
  • Bendrauti su klientėmis įvairiose platformose (Facebooke, Čiate, Instagrame, pašte);
  • Salės darbai: siuvėjų priėmimas, salės priežiūra, likučių skaičiavimas ir t.t.;
  • Visi kiti darbai, kuriuos Nora-Gee komanda dalinasi kaip viena darni šeima;
  • Darbo laikas keičiasi kas antrą savaitę. Apytiksliai:
**** Pirma savatė: I, II, III, VI, V 10:00-19:00
**** Antra savatė: II, III, VI, V 10:00-19:00, VI 11:00-16:00
(dėl laiko susitarsime)

Renkamės Vilniuje, Žirmūnuose

Reikalavimai darbuotojui

Mums tavęs reikia jei nebijai dirbti atsiraitojusi rankoves, darbus atlieki iki galo, esi organizuota ir komunikabili, turi aukščiausią atsakomybės lygį, automobilį ir pašaukimą pardavimams.

Papasakok apie save plačiau.

Įmonė siūlo

Siūlome:
  • Draugiška kaip šeima komanda, jauki darbo atmosfera;
  • Konkurencingas atlyginimas, priklausantis nuo darbo rezultatų;
  • Geros darbo salygos;
  • Galimybė realizuoti save;
  • Ugdyti darbo kompetenciją;
  • Nuolaidos Nora-Gee;
  • Karjera;

Moteriškų drabužių prekės ženklas