Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „KRISTALĖ“

Administratorė (-ius) - pardavėja (-as)

Vilnius - UAB „KRISTALĖ“

Darbo pobūdis

  • Salono veiklos administravimas;
  • Klientų aptarnavimas bei konsultavimas apie kosmetiką, mažmeninė prekyba;
  • Informacijos teikimas telefonu, el.paštu;
  • El.parduotuvės administravimas;
  • Socialinių tinklų valdymas;
  • Prekių inventorizacija;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Pagalba organizuojant mokymus

Reikalavimai

  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas suprasti ir operatyviai vykdyti užduotis
  • Darbo patirtis grožio srityje - privalumas;
  • Domėjimasis grožio industrijos ir kosmetikos priemonėmis - privalumas;
  • Darbas kiekvieną dieną + kas antrą šeštadienį;

Mes jums siūlome

  • Jaukią, namų atmosferą primenančią darbo aplinką;
  • Mokymus apie japonų sveikatos ir grožio priemones;
  • Apmokome dirbti su buhalterine programa Rivilė;
  • Atlygis aptariamas susitikimo metu
  • Darbo grafikas - penkios dienos per savaitę (10val-19 val), kas antrą šeštadienį nuo 10 val. iki 16 val.

Mes bendradarbiaujame su geriausiais Japonijos vaistų ir kosmetikos produktų gamintojais bei pasikliaujame tik klinikinių tyrimų patvirtintais rezultatais.
Esame kelių japonų gaminotojų atstovai, vykdome didmeninę prebybą,
informacija apie UAB „KRISTALĖ“
675 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.