Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Noriu personalo sprendimų grupė
Daugiau apie įmonę »

Administratorė (-ius) (Tarptautinė kompanija)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Sklandus kasdieninės biuro veiklos organizavimas, aprūpinimas kanceliarinėmis ir kitomis biurui reikalingomis priemonėmis; korespondencijos, skambučių ir kitos informacijos valdymas; dokumentacijos ruošimas, archyvo priežiūra; darbuotojų komandiruočių bei svečių priėmimo organizavimas; pagalba personalo skyriui: renginių organizavimas, vidinė komunikacija, pagalba organizuojant atrankas; personalo specialistės pavadavimas (personalo dokumentacija).

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Labai geros anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office - Excel, Word);
  • Atsakingumas, nuovokumas, puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai, kruopštumas;
  • Iniciatyvumas, gebėjimas paskirstyti dėmesį ir prioritetus.

PRIVALUMAI:
  • Rusų kalba.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje, asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes, geras darbo sąlygas, profesionalų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Noriu personalo sprendimų grupė

Peikko Group korporacija yra šeimos valdoma įmonė, kurios specializacija yra gelžbetonio jungčių ir statybinių kompozicinių konstrukcijų sprendimų kūrimas ir gamyba. Peikko Group korporacija jungia pardavimų skyrius daugiau nei 30-je šalių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Viduriniuosiuose Rytuose bei turi gamyklas 9 šalyse. Peikko Grupėje dirba apie 1500 darbuotojų, Peikko Lietuva įmonėje, įsikūrusioje Kaune, – apie 250. Peikko įkurta 1965 metais Lahti mieste, Suomijoje. Šiuo metu "Peikko Lietuva" komandoje Kaune reikalinga (-as) Administratorė (-ius).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 5 2691076.
Kontaktinis asmuo: Rasa.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (39) »