Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Advantus“

Administratorė (-ius) tarptautinėje organizacijoje

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – tarptautinė nevyriausybinė organizacija, kuri dirba visuomenės švietimo bei informavimo srityje Rytų Europoje bei Vidurinėje Azijoje ir rūpinasi žmonių, vartojančių psichoaktyvias medžiagas, socialine integracija, prie savo kolektyvo kviečia prisijungti administratorę (-ių), kalbančią (-į) rusų, anglų ir lietuvių kalbomis.

Darbo pobūdis:
  • Administraciniai biuro darbai;
  • Projektų ir viešųjų pirkimų dokumentų rengimas ir tvarkymas pagal vidinius organizacijos reikalavimus;
  • Kolegų konsultavimas ir pagalbos teikimas;
  • Įgyvendinamų projektų koordinavimo darbai (susitikimų organizavimas, bendravimas su dalyviais, dokumentų ruošimas ir kt.);
  • Kelionių ir komandiruočių organizavimas;

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Bent 2 metų patirtis administravimo ar panašioje srityje;
  • Puikios anglų, rusų ir lietuvių kalbos žinios raštu ir žodžiu (visos trys kalbos bus naudojamos kasdien);
  • Kompiuterinis raštingumas: MS Office, telekonferencijų platformų, apklausų ir kitų telekomunikacinių programų naudojimo įgūdžiai;
  • Puikūs dokumentų rengimo ir tvarkymo įgūdžiai;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Atidumas, organizuotumas, atsakingumas, pozityvumas;
  • Patirtis dirbant su skirtingomis socialinėmis grupėmis.

Įmonė siūlo:

  • Geras darbo sąlygas;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Vertingą tarptautinę darbo patirtį su išskirtine komanda;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.