Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TIN CAP“

Administratorė (-ius) - vadybininkė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - UAB „TIN CAP“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu;
Užsakymų administravimas nuo A iki Ž ir vykdymo kontroliavimas;
Asistavimas įmonės vadovui ir kolegoms logistikos, personalo valdymo ir kitose užduotyse.

Reikalavimai

Prisiimti atsakomybę už tinkamą užduočių atlikimą;
Turi puikius komunikavimo įgūdžius (raštu, žodžiu);
Geri įgūdžiai kompiuteriu;
Esi iniciatyvus, užsispyręs, sieki užsibrėžto rezultato ir dar daugiau;
Gebi valdyti stresines situacijas, operatyviai sprendi iškilusias problemas;
Turi gerus laiko planavimo įgūdžius ir esi punktualus;
Panašaus darbo patirtis (vadybos, klientų aptarnavimo, tiekimo ar personalo valdymo srityse);
Geros ANGLŲ ir/ar rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

Mes jums siūlome

Atlyginimas su galimybėmis augti priklausomai nuo kompetencijų ir darbo rezultatų;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Metalinių dangtelių gamyba
informacija apie UAB „TIN CAP“
1630 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.