Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pradinio ugdymo mokytojas / asistentas ANGLŲ kalba

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome kūrybingo, energingo ir norinčio dirbti su vaikais anglų kalbos specialisto.
Darbas su pradinių klasių mokiniais anglų kalba pagal CLIL metodą.

Reikalavimai

Puikios anglų kalbos žinios: gebėjimas laisvai bendrauti taisyklinga anglų kalba.
Aukštasis išsilavinimas.
Mokytojo darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Įdomią ir atvirą naujovėms aplinką, galimybes tobulėti;
Vidinius ir išorinius mokymus, stažuotes Suomijoje, Vokietijoje ir Šveicarijoje;
Darbą draugiškoje komandoje;
3 kartus per dieną nemokamą maitinimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Įmonėje vid. atlyginimas 749€
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

VšĮ "Saulės gojus"

Mes, sauliagojiečiai – draugiška greituolių, užsispyrėlių, darbštuolių, išdykėlių, linksmuolių ir svajoklių šeimyna. Savo saulėtą darželį-pradinę mokyklą mes kuriame nuo 2004 m. rugsėjo 4-osios.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »