Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „MENAR“

Administratorė (-ius)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „MENAR“

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:
  • Įmonės biuro veiklos organizavimas ir priežiūra, informacijos srautų valdymas;
  • Sąskaitų išrašymas/priėmimas/išsiuntimas ir administravimas;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Bendravimas su klientais, jų konsultavimas;
  • Darbo laikas - darbo dienomis - nuo 12 val. iki 20 val; šeštadieniais nuo 9 val. iki 12 val. (vasaros metu šeštadieniais nedirbama)

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad jūs:
  • Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Turite darbo patirties biuro administravimo srityje;
  • Išmanote raštvedybos taisykles ir gebate ruošti dokumentus;
  • Lengvai užmezgate kontaktą ir bendraujate;
  • Puikiai dirbate su MS Office programomis;
  • Pasižymite kruopštumu, nuovokumu, punktualumu ir atsakingumu;
  • Lietuviškai rašote be klaidų.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Darbą draugiškoje ir energingoje komandoje;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Atlyginimą nuo 1100 EUR/mėn (bruto). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „MENAR“

UAB „MENAR“

2013 m. įkurta MENAR AKADEMIJA šiai dienai išaugo iki arti 1000 mokinių bei 15 darbuotojų bei pakeitė pavadinimą į EIQ Akademiją. Šiuo metu akademija turi mokymo centrus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Nuolat augdama ir ieškodama kokias geriausias mokymo programas gali pasiūlyti Lietuvos vaikams ieško naujų kolektyvo narių. Daugiau apie mus
informacija apie UAB „MENAR“
1509 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.