Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB VALVISTA

Administratorė (-ius)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB VALVISTA

Darbo pobūdis

  • Kasdieninės biuro veiklos administravimas, kanceliarinių ir ūkinių prekių užsakymas.
  • Pirminių buhalterinių dokumentų tvarkymas, registrų sudarymas.
  • Darbuotojų įdarbinimo administravimas.
  • Dokumentų rengimo ir archyvavimo organizavimas, registravimo ir saugojimo kontrolės užtikrinimas.
  • Pagalba vadovams bei kolegoms kasdieniais, administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
  • Kompiuterinis raštingumas, raštvedybos taisyklių ir dokumentų rengimo reikalavimų išmanymas.
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu).
  • Komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, subordinacijos suvokimas.
  • Teisės dalykų išmanymas bei darbo patirtis statybos įmonėje vertinamas kaip didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje ir draugiškoje komandoje.
  • Visas darbui reikalingas priemones.
  • Savo patirtį ir kompetenciją, įgyjant darbo patirties.
  • Pilną darbo etatą.
  • Laukiame Jūsų CV el. paštu.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Pagrindinis UAB "VALVISTA" darbo profilis - pramoninių betoninių grindų įrengimas, gyvenamųjų namų statyba.
informacija apie UAB VALVISTA
915 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 800 €
25% uždirba 800-848 €
25% uždirba 848-900 €
25% uždirba nuo 900 €