Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „CT-dent“

Administratorės (-iaus) dantų skenavimo centre

800-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „CT-dent“

Darbo pobūdis

Dantų skenavimo centrui reikalinga administratorė. Darbo pobūdis: malonus bendravimas su pacientais, darbas kompiuteriu, kasos aparatu, telefonu.

Darbas pilnu etatu, nuo 9.30 iki 18.00 (darbo dienomis).

Jaunas kolektyvas, gera atmosfera. Galimybė tobulėti ir augti kartu su įmone.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas;
Darbštumas;
Punktualumas;

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Tarptautinė įmonė turinti 49 skenavimo centrus visame pasaulyje teikanti geriausios kokybės skenavimo paslaugas.
informacija apie UAB „CT-dent“
1215 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1052 €
25% uždirba 1052-1234 €
25% uždirba 1234-1473 €
25% uždirba nuo 1473 €