Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Antstolis Donatas Kisielius

Administratorės (-iaus)

700-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Antstolis Donatas Kisielius

Darbo pobūdis

Siūlomas administratorės (-iaus) darbas antstolio kontoroje. Į darbo funkcijas įeina bendravimas su interesantais telefonu (taip pat minimalus gyvas bendravimas), dokumentų skaitmenizavimas (skanavimas), korespondencijos administravimas, kiti kontoros dokumentų administravimo darbai.

Reikalavimai

Šiame darbe atidumas ir kruopštumas yra būtinas;
Siūlomas darbas yra pilnai darbo dienai;
Reikalingi anglų bei rusų kalbos pagrindai.

Mes jums siūlome

Visas reikiamas sąlygas darbui, darbo vietą ir visas darbo priemones.

Atlyginimas

700-750 €/mėn. į rankas

Antstolio Donato Kisieliaus kontora.