Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Karalienės Mortos mokykla"
Daugiau apie įmonę »

Administratorius(-ė)

Vilnius - UAB "Karalienės Mortos mokykla"

Darbo pobūdis

Darbui Vilniuje ieškome
Administratoriaus(-ės)

Laukiame aktyvaus, pozityvaus ir komunikabilaus komandos nario, gebančio atsakingai organizuoti padalinio kasdieninę administracinę ir ūkinę veiklą, užtikrinti vidinės ir išorinės komunikacijos vykdymą.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas
Sklandi, taisyklinga lietuvių kalba
Raštvedybos išmanymas
Gebėjimas naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis

Privalumai:
Administravimo patirtis švietimo organizacijose
Anglų kalbos mokėjimas
Projektų koordinavimo patirtis

Mes jums siūlome

Neeilinę patirtį vienoje moderniausių Lietuvos mokyklų
Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą
Šiuolaikišką, atvirą naujovėms aplinką
Entuziastingą, draugišką komandą

Jeigu turite klausimų: tel. , Jūratė Sereikienė, KMM pagrindinės mokyklos vadovė
Susidomėjote? CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite

Karalienės Mortos mokykla () – pažangiais ugdymo principais dirbanti šiuolaikiška ugdymo įstaiga, veikianti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Mokykla Lietuvoje akredituota darbui pagal Cambridge ugdymo programą.
Informacija apie UAB "Karalienės Mortos mokykla"
1240 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 671 €
25% uždirba 671-1289 €
25% uždirba 1289-1499 €
25% uždirba nuo 1499 €
Vadovas: Austėja Landsbergienė