Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Confido“

Administratorius (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Confido“

Darbo pobūdis

Sąskaitų tvarkymas, išrašymas ir apmokėjimas
Tiekėjų paieška, apžvalga
Krovinių ir siuntinių organizavimas
Sutarčių ir pasiūlymų rengimas
Informacijos analizė, pelningumo/savikainų skaičiavimai
Darbas su informacijos valdymo sistemomis (CRM, office365)

Reikalavimai

Ieškome kolegos kuris:
Yra drąsus, principingas ir diplomatiškas
Tvarkingas ir organizuotas
Turi pozityvų mąstymą ir problemas gebėtų paversti galimybėmis
Atsakingas ir patikimas
Būtina mokėti anglų kalbą

Įmonė siūlo

· Dinamiškas darbas ir nuolatinis tobulėjimas
· Draugiškas kolektyvas
· Pertraukėlių metu skani kava ir vaisiai
· Profesinio ir asmeninio augimo kursai
· Į sprendimus orientuotas mentalitetas (mokomės iš klaidų – iš savo ir iš kolegų, o problemoms visada turime išeitį)
· Lankstumas ir sąžiningas požiūris (jei projekto įkarštyje padėsi valanda ilgiau, turėsi trumpesnę darbo dieną vėliau)
· Nuoseklus įsiliejimas į darbo ritmą. Kai nežinai, visada galima klausti. Kolegos mielai padės ir patars.
· Galimybė dirbti 0,75 etato
· Galimybė dirbti su geriausiais!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Galimybė dirbti 0,75 etato

Esame projektų valdymo įmonė, dirbanti su viešbučiais ir individualiais projektais šiaurės ir vakarų Europoje. Atliekame baldų ir įrangos sprendimus, siūlome technologinius patobulinimus, lanksčiai ir efektyviai sprendžiame klientų užklausas.
informacija apie UAB „Confido“
2069 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.