UAB "Vilniaus Alus"
Daugiau apie įmonę »

Administratorius gėrimų parduotuvėje, bare

Vilnius - UAB "Vilniaus Alus"

Darbo pobūdis

Ieškome iškalbingo administratoriaus su organizavimo gyslele gėrimų parduotuvėje kartu su esančiu Pub'u.

Darbas 0,75 etato. Nuo II iki VI.

Produktų pardavimų analizavimas, įvaizdžio formavimas pardavimų gerinimas.

Įmonė gana nuosekliai auga ir šiam momentui mums reikalingas žmogus galintis organizuoti darbo eigą, atrinkti personalą, jį apmokyti, užtikrinti darbuotojų tobulėjimą.

Šios pozicijos pareigos apibrėžia:
Naujų klientų paieška;
Puikiai išmanyti įmonės parduodamą asortimentą;
Organizuoti alaus degustacijas jį pristatyti;
Įvesti, siūlyti naujas idėjas jas įgyvendinti;
Darbo grafikų sudarymas;

Reikalavimai

Reikalaujame patirties prekyboje su klientais ar maisto produktais;
Sėkminga 2 metų darbo patirtis administratoriaus ar klientų aptarnavimo srityje;
Plačios žinios gėrimų rinkoje;
Puiki lietuvių kalba;
Motyvacija ir asmeninės savybės, padedančios siekti geriausio rezultato pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

Visų svarbiausia, plačias savirealizacijos galimybes su platesniu darbų diapazonu.
Kolektyvas padės visais klausimais;
Atlyginimą, kuris priklausys nuo rezultatų;
Ir žinoma, pagrindinius darbo įrankius, o visus trūkstamus gausite su rezultatais laikui bėgant.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Vilniaus alus", Arimų g. 29, Vilnius
Darbas ir pokalbis vyks: Verkių g. 29, Vilnius. Šiaurės miestelis "Ogmija".
Įmonėje vid. atlyginimas 639€
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)