Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Creditinfo Lietuva"
Daugiau apie įmonę »

AKTYVIŲ PARDAVIMŲ TELEFONU VADYBININKAS (-Ė)

600–1100 Eur
Vilnius - UAB "Creditinfo Lietuva"

Vertės pasiūlymas:

Tai darbas ambicingam pardavėjui, vertinančiam individualų laiko planavimą, siekiančiam savarankiškų sprendimų galimybės, tikro profesionalios komandos palaikymo ir sąžiningo finansinio įvertinimo. Atstovauti žinomą, pasaulyje vertinamą kompaniją, parduoti jos produktus verslo įmonėms, žinančioms kredito reitingo svarbą, naudotis didžiule potencialių klientų duomenų baze – manome, tai daugiau, nei patrauklios sąlygos siekiančiam ilgalaikės karjeros.
Norėtume pristatyti ir papildomas naudas, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.), o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys ir darbo sąlygos:

Suteiksime pakankamai žinių apie produktus ir patogias darbui sąlygas, tad tikimės, kad sieksite pardavimo plano vykdymo: užmegsite santykius su potencialiais klientais; analizuosite klientų poreikius; kokybiškai pristatysite Creditinfo paslaugas ir vykdysite aktyvius pardavimus telefonu verslo klientams.
Galėsime kartu nuspręsti, kuriuos mūsų produktus parduoti Jums potencialiai sektųsi, tad darbas suteiks naujų įgūdžių, bus įdomus ir turėsite perspektyvą didinti parduodamų paslaugų skaičių, kai tik būsite pasiruošęs (-usi).

Sėkmingam darbui pagelbėtų:

Atkaklumas siekiant užsibrėžtų rezultatų; sklandi, taisyklinga kalba, raštingumas; nuoširdus noras bendradarbiauti su klientu, parduodant jam naudingą paslaugą, ir gera nuotaika. Tikimės, kad turite derybų įgūdžių, puikiai dirbate kompiuteriu, o Jūsų aktyvių pardavimų patirtį laikysime privalumu.

Atlyginimas

600–1100 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Creditinfo Lietuva"

UAB "Creditinfo Lietuva"

UAB Creditinfo Lietuva – tai kredito biuras „Creditinfo“, veikiantis nuo 2003 m. Jo iniciatoriai Lietuvoje buvo komerciniai bankai, lizingo ir telekomunikacijų bendrovės. Tai informacinė sistema, kuriai duomenis teikia (ir gauna) komerciniai bankai, kredito unijos, lizingo, vartojimo kredito, taip pat telekomunikacijų ir kitos įmonės. Kredito biure yra kaupiama juridinių ir fizinių asmenų kredito istorija.
Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda priimti pagrįstus kreditavimo sprendimus visiems komerciniams bankams, 98% kitų kredito davėjų ir daugiau nei 1 500 verslo įmonių, laikytis atsakingo skolinimo principų, sudaro prielaidas tvariam paskolų portfelio augimui.
Sužinokite daugiau:
Informacija apie UAB "Creditinfo Lietuva"
2421 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1414 €
25% uždirba 1414-2246 €
25% uždirba 2246-2962 €
25% uždirba nuo 2962 €
Vadovas: Andrius Bogdanovičius

Panašūs skelbimai: