Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Getsnap“

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Getsnap“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška Lietuvoje ir Baltijos šalyse (šalti skambučiai, susitikimai, ir pan.)
  • Įmonės paslaugų profesionalus pristatymas
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas
  • Popardaviminis santykių su klientais palaikymas
  • Darbas su CRM sistema

Reikalavimai

  • Esi darbštus (-i), nori dirbti ir užsidirbti
  • Nori patirti tarptautinių pardavimų skonį
  • Turi panašaus darbo patirtį iki 1m.
  • Laisvai kalbi lietuviškai, rusiškai ir angliškai
  • Turi aukštąjį (aukštesnįjį) išsilavinimą

Mes jums siūlome

  • Pardavimo, produktų mokymus
  • Patrauklią motyvacinę kaupiamąją sistemą (nėra atlyginimo "lubų" - viskas priklausys nuo pardavimų rezultatų)
  • Nuolatinę pagalbą iš jaunatviško ir draugiško kolektyvo

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Galimi priedai nuo pasiektų rezultatų

GetSnap - jauna ir inovatyvi įmonė, siūlanti paieškos pagal nuotrauką sprendimus elektroninės komercijos įmonėms. Mūsų sprendimo dėka mūsų klientai gali ne tik daugiau parduoti (ir uždirbti), bet ir tapti dar labiau sėkmingais ir išsiskirti rinkoje.