Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Aliuminio konstrukcijų surinkimo meistro padėjėjas (langai, durys, fasadai)

1600-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

Aliuminio - stiklo konstrukcijų surinkimas;
Langų, durų, fasadinių sistemų, stumdomų ir varstomų sistemų surinkimas, komplektavimas, montavimas, darbų saugos taisyklių laikymasis.
Instrukcijų sekimas, bendradarbiavimas ir mokymasis;
Pastovi nekilnojama darbo vieta gamybinėse patalpose.

Reikalavimai darbuotojui

Vidurinis su profesine kvalifikacija;
Panašaus darbo patirtis (privalumas) stiklo konstrukcijų, langų, ar aliuminio surinkime, gamybiniame procese;
Kruopštumas, atidumas, tikslumas, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
Darbo drausmės supratimas ir laikymasis.

-Privalumai

Gebėjimas skaityti brėžinius;
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Nuolatinis noras tobulėti, mokytis iš labiau patyrusių kolegų.

Atlyginimas

1600-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kokybiškai ir laiku atliekamo darbo

UAB „Stiklita“

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes specializuojamės tiek interjero, tiek eksterjero sprendimuose ir turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių , kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €