Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „HILL International Baltic“
Daugiau apie įmonę »

Logistikos projektų pardavimų asistentas (-ė)

Vilnius - UAB „HILL International Baltic“

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - UAB “CAT Cargo Logistics Lietuva” priklauso vienai pirmaujančių Europoje logistikos įmonių grupei, kuri teikia vietinės distribucijos ir tarptautinių pervežimų bei sandėliavimo paslaugas. Įmonė šiuo metu ieško „Logistikos projektų pardavimų asistento (-ės) (darbui su dideliais klientais)“.

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už kokybišką komercinių pasiūlymų paruošimą potencialiems klientams dideliuose projektuose (viešuose konkursuose). Analizuosite pateiktą pervežimų istorijos informaciją (apimčių, maršrutų, kainų ir kt.) ir bendradarbiaudamas su transporto vadybininkų komanda formuosite komercinius pasiūlymus.
Taip pat užtikrinsite nepriekaištingą paskirtų svarbiausių klientų aptarnavimą (reguliariai bendrausite su jais telefonu, teiksite informaciją, atsakysite į užklausas). Prireikus, kartu su pardavimo atstovais dalyvausite pardavimo susitikimuose.

Reikalavimai

Kandidatams į šią poziciją būtinas gebėjimas apdoroti didelius informacijos kiekius ir puikūs MS Excel įgūdžiai - naudojimasis funkcijomis, suvestinės lentelėmis (pivot tables). Taip pat sklandžiai kalbėti ir rašyti lietuvių ir anglų kalbomis.
Papildomų privalumų suteiks lenkų kalbos mokėjimas ir/ar patirtis logistikos srityje.

Mes tikimės, jog Jūs gebate tinkamai nusistatyti prioritetus ir planuoti savo laiką. Taip pat mėgstate dirbti savarankiškai ir mokate bendram tikslui sutelkti kitus. Tikimės, kad dirbate kruopščiai ir atidžiai, greitai mokotės, lengvai prisitaikote prie besikeičiančių aplinkybių. Šioje pozicijoje ypač svarbus loginis mąstymas ir gebėjimas analizuoti bei parametrizuoti duomenis (puikūs programos MS Excel įgūdžiai).

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta, kompiuteris); kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų. Taip pat reikalingus mokymus ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, Jūsų kandidatūros lauksime iki 2019 m. vasario 28 dienos. Gyvenimo aprašymą ir originalų motyvacinį laišką siųskite el. paštu temos laukelyje nurodydami poziciją („Logistikos projektų pardavimų asistentas (-ė)“).

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime su atrinktais kandidatais.
UAB „HILL International Baltic“

UAB „HILL International Baltic“

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.

Panašūs skelbimai: