Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Autolux"
Daugiau apie įmonę »

Analitikas

Vilnius - UAB "Autolux"

Šaunus pasiūlymas Jums:

Tarptautinė automobilių nuomos įmonė, bendradarbiaujantys ir atsakingi vadovai; pagarba kiekvienam darbuotojui ir jo atliekamoms užduotims; patogios darbo sąlygos; jauna ir smagi bendradarbių komanda; sąžiningas atlygis ir finansinės motyvacijos sistema, ilgalaikės karjeros augančioje įmonėje galimybė. Puikus pasiūlymas Jums, jei galvojate apie vertingą darbinę patirtį tarptautinius standartus taikančioje kompanijoje.

Būsimos užduotys:

Įmonės veiklos rodiklių matavimas ir analizavimas, darbas su verslo valdymo sistemomis – duomenų generavimas, susisteminimas ir apjungimas į optimalią struktūrą. Ataskaitų formavimas ir vizualizavimas, procesų efektyvinimas.

Džiaugsimės, jei

Turite analitiko patirties, esate pozityvus ir tobulėti norintis žmogus. Tikimes, kad jūs gebate dirbti su duomenų valdymo sistemomis (pvz. PowerBI), galite taikyti matematikos ir statistikos žinias siekiant susisteminti duomenis, gebate vizualizuoti duomenis taikant specialias programines priemones, turite gerus MS Excel įgūdžius, taip pat galite skaityti, rašyti ir bendrauti anglų kalba. Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame. Kviesime susitikti tik lūkesčius atitinkančius kandidatus ir nelaukdami skelbimo termino pabaigos.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Autolux"

UAB "Autolux"

UAB "Autolux" yra Hertz automobilių nuomos atstovas Baltijos šalyse.
„Hertz“ yra amerikiečių automobilių nuomos kompanija, įsikūrusi Floridoje (Estero). UAB Autolux atstovauja Hertz, dollar, Thrifty prekės ženklus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Hertz veikia 150 - yje šalių, įskaitant Šiaurės Ameriką, Europą, Lotynų Ameriką, Afriką, Aziją, Australiją, Karibų jūrą, Artimuosius Rytus ir Naująją Zelandiją.
Informacija apie UAB "Autolux"
1384 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 797 €
25% uždirba 797-1144 €
25% uždirba 1144-1721 €
25% uždirba nuo 1721 €
Vadovas: Mantas Narkevičius

Panašūs skelbimai: