Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Dycode"
Daugiau apie įmonę »

Android(JAVA) programuotojas

Nuo 1800 Eur
Vilnius - UAB "Dycode"

Darbo pobūdis

Ieškome iniciatyvaus, kūrybiško programuotojo android programos kurti ir vystyti.

Tu mums svarbus nes:
  • Kursi ir vystyti dabartinę bei būsimas Android programos versijas;
  • Įgyvendinsi programos vartotojo aplinką;

  • Padėsi kurti programą, kurią verslui naudos tūkstančiai vartotojų;

Reikalavimai

Metai ar daugiau programavimo patirties dirbant su Java;
  • Patirtis kuriant Android aplikacijas;
  • Stiprūs problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžiai;

Privalumai:
Anglų kalba;
patirtis su REST API naudojimu;
patirtis su Docker;
patirtis su GitHub;
patirtis su Jenkins;
patirtis dirbant su didelių apimčių projektais;
populiarių įrankių, bibliotekų žinojimas (Realm, Firebase, Crashlytics, Dagger, Conductor ir t.t.).

Mes jums siūlome

  • lankstų darbo grafiką;
  • pageidaujamą darbui skirtą kompiuterinę ir programinę įrangą;
  • geriausius patyrusių programuotojų-kolegų patarimus ir mokymus;
  • šaunią komandą, smagias pramogas su kolektyvu :)

Atlyginimas

Nuo 1800 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Įmonė plečianti savo veiklą ieško:
Informacija apie UAB "Dycode"
1204 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Šarūnas Jončas