Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Intellectus kalbų centras"
Daugiau apie įmonę »

Anglų kalbos mokytojas (-a)

600–1200 Eur
Kaunas - UAB "Intellectus kalbų centras"

Darbo pobūdis

Koks yra „Intellectus“ mokytojas?
Pamirškite pasenusią mokymo metodiką. Mokymas gali būti gerokai įdomesnis, nei galima įsivaizduoti, jei taikomi tinkami šiuolaikiniai metodai ir priemonės.
Mūsų mokytojai yra gabūs ir charizmatiški, turi gerų analitinių įgūdžių, leidžiančių analizuoti mokinių pažangą, gebėjimus ir priimti atitinkamus sprendimus. Mūsų mokytojams nuoširdžiai rūpi mokinių išmokimas ir geri mokymo rezultatai, todėl jie planuoja mokymo procesą taip, kad pasiektų šiuos tikslus, o mūsų patyrusi mokyklos komanda padeda ir pataria. Mokymo sistemą sukūrėme siekdami geriausių rezultatų, todėl sukūrėme nemažai metodinių ir sisteminių (Online mokymosi sistema) sprendimų. Mūsų mokytojai myli kalbas ir turi aistrą jas mokyti. Be abejonės, reikalingos nepriekaištingos anglų kalbos žinios. Pamokų metu mėgstame daryti prezentacijas (PowerPoint), nuolat geriname savo darbo metodus, mėgstame eksperimentuoti, bendrauti ir siekiame būti geriausi savo srityje. Jei pritariate šioms mintims bei norite išbandyti savo jėgas – nekantraujame su jumis susipažinti.

Ieškome šių sričių mokytojų:

‐ suaugusiųjų;
‐ vaikų ir paauglių;
‐ specializuotos anglų kalbos (pvz. verslo, IELTS ir kt.);

Reikalavimai

‐ Turite aukštąjį anglų filologijos išsilavinimą arba esate bakalauro 3–4 kursų anglų filologijos studentas, arba studijuojate magistrantūroje. Jei neturite filologijos išsilavinimo, jums reikalingos puikios anglų kalbos žinias (C1-C2 lygio).
‐ mokėsite dirbti su MS PowerPoint;
‐ galite pradėti darbus nuo kovo ar balandžio.

Šios jūsų savybės būtų privalumai:
‐ patirtis kalbų mokymo srityje;
‐ mokymo tendencijų bei metodų išmanymas;
‐ mokymo kursų baigimas (pvz. CELTA, TESOL ir kt.);

Mes jums siūlome

Apmokysime bei suteiksime visą metodinę pagalbą, karjeros galimybes, šiuolaikines priemones ir įrangą.
Pasidalinsime metais kaupta patirtimi bei efektyviomis mokymo gudrybėmis, pasauline specialistų praktika.
Suderinsime patogų darbo grafiką ir krūvį, aptarsime darbo sritis ir grupių lygius, pasiūlysime motyvuojantį atlygį, priklausantį nuo rezultatų ir krūvio. Mums reikalingas visu etatu dirbantis mokytojas (apie 30 akad. val. per sav.), taip pat tik kelioms grupėms dėstantis mokytojas, vakarais arba ryte.

Atlyginimas

600–1200 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Intellectus kalbų centras"

UAB "Intellectus kalbų centras"

Esame jaunas kolektyvas nuo 2009 metų teikiantis aukštos kokybės kalbų mokymo paslaugas. Mūsų siekis – efektyviai ir šiuolaikiškai mokyti anglų kalbos, taikyti pasaulinę mokymo praktiką ir naujausius metodus. Mūsų mokinių ratas plečiasi, todėl mūsų komandai yra reikalingi talentingi anglų kalbos mokytojai, su kuriais dirbtume sutartu patogiu grafiku, pilnu arba nepilnu krūviu.
Informacija apie UAB "Intellectus kalbų centras"
988 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrej Ingelevič

Panašūs skelbimai: