Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Ankstyvojo ugdymo specialisto padėjėja

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris galėtų ruošti priemones, naudojamas meninei veiklai dirbant su vaikais.
Jeigu esate prie meno, žinote ką daryti su žirklemis ir spalvotu popieriumi :) esate energingas, greitas, pozityvus žmogus, nebijantis jokių darbų, kviečiame prisijungti prie draugiško ankstyvojo ugdymo centro kolektyvo!
• Priemonių (iš popieriaus, kartono, gamtos priemonių, kitos medžiagos) ruošimas užsiėmimas pagal aprašymą pateiketą rusų kalba;
• Pagalba ugdymo specialistams kasdienėje veikloje;
• Darbas 11-13 val. per savaitę. Darbas gali būti altiekamas vietoje, arba namuose.
• Darbas tinka studentams.

Reikalavimai

• Mylėti vaikus!
• Meniškumas;
• Punktualumas;
• Tvarkingumas;
• Kruopštumas;
• Atsakingumas;
• Rusų kalbos žinojimas (žodžiu ir raštu).
• Gebėjimas dirbti savarankiškai;

Mes jums siūlome

- galimybę prisijungti prie draugiško kolektyvo;
- darbas 11-13 val. per savaitę
- darbas gali būti altiekamas vietoje, arba namuose;
- būtina ateiti antradienį ir šeštadienį priemonių dėliojimui.
- Visas socialines garantijas;

Atlyginimas

120–130 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

VšĮ "Next karta"

Ankstyvojo ugdymo centras „Next karta“ užsiima ankstyvuoju ugdymu patiems mažiausiems. Pedagogai kartu su tėvais padeda atsklesiti įvairiapuses vaiko talentus, išvystyti motoriką, įgyti bendarvimo įgudžius grupėse.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »