Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

APKLAUSŲ ATLIKĖJO (-OS) VAIKŠTANT PO NAMUS - MĖGSTANTIEMS BENDRAUTI

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome apklausų atlikėjų VILNIUJE papildomam darbui.

Laisvas darbo grafikas. Tel.nr. 86 968 1108
Darbas nepilnu etatu.

Laikinas darbas nuo sausio 17 iki kovo 15d.

Darbp pobūdis:
Pagal parengtas anketas apklausti gyventojus tam tikrose miesto vietose vaikštant po namus.

Jei pasitikite savimi ir galite užkalbinti nepažįstamus žmones, jei patinka dinamiškas ir įdomus darbas, jei norite plėsti akiratį apie tai, kaip gyvena ir mąsto Lietuvos žmonės, šis darbas kaip tik Jums.

Laukiame CV, skambučių tiek iš jaunimo, tiek iš Senjorų ir iš visų visų kurie susidomėjo darbo pasiūlymu.

Pasidalinkite šiuo darbo pasiūlymu su artimaisiais, draugais, pažįstamais.

Dėl platesnės informacijos galite skambinti telefonu.:

Reikalavimai

  • Drąsa;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Punktualumas;
  • Lankstus požiūris į darbo laiką.

Mes jums siūlome

  • Už gerai atliktą darbą mokami priedai;
  • Galimybę derinti darbo grafiką;
  • Papildomo darbo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas