Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „DGE Baltic Soil and Environment“

Aplinkosaugos inžinierius (-ė)

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DGE Baltic Soil and Environment“

Darbo pobūdis

GPAIS apskaitos pildymas, poveikio aplinkai vertinimas, taršos leidimai, aplinkos monitoringo programų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aplinkosaugos, gamtos mokslų srities išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas).
Kompiuterinis raštingumas (AutoCad, GIS žinios būtų privalumas).
Anglų kalba.

Siūlome darbą tarptautinėje kompanijoje, įdomius projektus, draugišką kolektyvą, tobulėjimo ir karjeros galimybes, atlyginimą priklausantį nuo įgūdžių, patirties ir darbo rezultatų.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „DGE Baltic Soil and Environment“ - aplinkosaugos konsultacinė įmonė, 2005 pradėjusi savo veiklą Lietuvoje. Pagrindinės paslaugos - užterštų teritorijų tyrimas, jų tvarkymo planų parengimas ir vykdymo priežiūra, aplinkos monitoringas, poveikio aplinkai vertinimas, aplinkosauginis auditas. Įmonė priklauso Skandinavijos ir Baltijos šalių aplinkosaugos konsultacijų įmonių grupei - DGE Group ().
informacija apie UAB „DGE Baltic Soil and Environment“
2379 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.