Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Apsaugos darbuotojas - portje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Saugomo objekto apsauga, priežiūra, tvarkos kontrolė;

Reikalavimai

Apsaugos darbuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Perspektyvų darbą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Motyvacinę sistemą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Įmonėje vid. atlyginimas 828€ – 2% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

UAB "Green Vilnius hotel"

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ įsikūręs net 9 hektarų ploto sklype. Nuo jo iki vaizdingos Nemuno pakrantės – šiek tiek daugiau nei 100 metrų. „Vytautas mineral SPA“ 715 metrų gylio gręžinio vanduo pasižymi didele mineralizacija ir savo savybėmis primena Negyvosios jūros vandenį.

„Vytautas mineral SPA“ šaltinio vanduo bus naudojamas įvairiausioms vandens procedūroms ir mineralų terapijoms. Milijonus metų nepaliestas, unikalus gręžinio vanduo turi teigiamą poveikį gydant nervų, virškinimo, sąnarių ligas, mažinant stresą.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui. Profesionalai programas kūrė taip, kad jos atstatytų ne tik dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, bet ir mokytų tikslingai keisti savo gyvenimo būdą.

SPA paslaugos ir pastato interjeras susilieja į visumą, kuri suteikia vidinės ramybės, leidžia kūnui pailsėti, atpalaiduoja. Štai kodėl SPA erdvėje esantys koridoriai – apvalių ir vingiuotų formų.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »