Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Arlanga įmonių grupė

Apsaugos darbuotojas

Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • įmonės teritorijos ir joje esančių materialinių vertybių apsauga fiziškai ir kamerų pagalba;
  • operatyvus reagavimas (policijos iškvietimas, pranešimas atsakingiems darbuotojams ir pan.);
  • darbuotojų ir klientų praleidimo kontrolė;
  • dalies teritorijos tvarkos palaikymas, saugumo priežiūra;
  • darbas naktimis, savaitgaliais ir šventinėmis dienomis pagal slenkantį grafiką.

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingumas, pareigingumas, punktualumas, sąžiningumas;
  • patirtis apsaugos srityje.

Įmonė siūlo

  • darbo vieta, Vilniuje;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • minimalus darbo užmokestis ir priedai už darbą naktimis ir švenčių dienomis.

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis