Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Markėja"
Daugiau apie įmonę »

Apskaitininkas, buhalteris 0,5 etato

400–500 Eur
Vilnius - UAB "Markėja"

Darbo pobūdis

Ieškome pastoviam darbui buhalterės/finansininkės,

0,5 etato, jeigu matysime, kad nespėjame, tarsimės dėl pilno etato.

Darbas su rivile programa,

Vieta žirmūnai, vilnius.

Pagrindinės užduotys:
Pirminių dokumentų apskaita ir kontrolė;
Banko operacijų apskaita ir priežiūra
Sandėlio vedimas
Kitos standartinės buhalterinės operacijos.

Reikalavimai

Patirtis dirbant su elektroninės parduotuvės buhalterija.

Mes jums siūlome

Pozityvią komandą bei jaukias darbo sąlygas
Stabiliai mokamas atlyginimas
Skani kava
Esant poreikiui, galime duoti darbo telefoną, kompiuterį ir kitus reikmenis.

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Internetinė parduotuvė Imuperku.lt dirba jau 6 metus, prekiaujame įvairiausiomis prekėmis baltijos šalyse. Savoje srityje esame vieni iš lyderių, su Jūsų pagalba tikimės būti Nr. 1
Informacija apie UAB "Markėja"
625 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Marius Petroševičius