Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Elektroninė parduotuvė“

Apskaitininkas/Buhalteris (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - MB „Elektroninė parduotuvė“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir įvedimas į apskaitos sistemą;
  • PVM sąskaitų faktūrų išrašymas
  • Prekių inventorizacijų dokumentų tvarkymas;
  • Banko įplaukų registravimas;
  • Pagalba mėnesio uždarymo procese;
  • Kitų vyr. buhalterio pateiktų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (ekonomika, finansų/buhalterinė apskaita)
  • Buhalterinės apskaitos formų ir metodų žinojimas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų formų pildymo žinios;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, MS Word), darbo patirtis su Rivilė (didelis privalumas);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, kruopštumas;
  • Gebėjimas organizuotis darbus ir nusistatyti prioritetus, greita orientacija;

Mes jums siūlome

  • Darbą veržliame draugiškame kolektyve;
  • Socialines garantijas;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba grožio produktais.
informacija apie MB „Elektroninė parduotuvė“
1421 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.