Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Sominis technology“

Apskaitininkas (-ė) - Buhalteris (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sominis technology“

Darbo pobūdis

Dokumentų valdymas: pirminių apskaitos dokumentų (pirkimo/pardavimo sąskaitų) tvarkymas ir įkėlimas į buhalterinę programą;
Bankinių operacijų įvedimas į buhalterinę programą;
INTRASTAT ataskaitų ruošimas ir pateikimas atitinkamoms institucijoms;
Atsiskaitymų su klientais ir tiekėjais kontrolė, skolų likučių derinimas;
Įvairios buhalterinės apskaitos užduotys;
Kiti vyr. Buhalterio, bei Vadovo pavesti darbai;
Reguliarių ir operatyvinių ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Buhalterinės apskaitos išsilavinimas;
Buhalterinio darbo patirtis – ne mažiau kaip 1 metai;
Patirtis dirbant su Rivilės programa;
Geri kompiuteriu darbo įgūdžiai (ypač pagrindinių MS Excel funkcijų išmanymas ir jų aktyvus taikymas);
Imlumas programoms - gebėjimas greitai išmokti naudotis naujomis programomis;
Sugebėjimas dirbti komandoje ir su kolegomis, efektyviai dalintis informacija ir greitai reaguoti į skubias užduotis;
Lankstumas, kruopštumas, atsakingumas ir noras tobulėti;
Analitinis mastymas;
Darbas tarptautinėje kompanijoje būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

"Sominis technology" šiaurės šalių įmonių grupės „DIST IT“ AB, kurios akcijos kotiruojamos vertybinių popierių biržos „Nasdaq OMX“ alternatyvioje „First North“ rinkoje, narė. Sominis technology Lietuvoje veikia kaip nepriklausomas IT technikos platintojas. Mūsų klientai yra: IT technikos mažmenininkai, prekybos centrai, kompiuterinės technikos platintojai, brokeriai ir internetinės parduotuvės.

Mes konsultuojame ir siūlome patikimus ir kokybiškus produktus savo verslo partneriams, organizuojame parduotos technikos garantinį servisą ir palaikymą.
informacija apie UAB „Sominis technology“
11185 €
Vid. atlyginimas bruto
(7 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.