Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Gi Group Lietuva

Apskaitininkas (-ė) uosto teritorijoje

750-850 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga, Palanga - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Darbas uoste, lauko teritorijoje. Pagrindinės atsakomybės - skaičiuoti krovinius ir pildyti dokumentus, tikrinti atvykstančių krovinių kokybę. Surinktą informaciją įrašyti tam skirtose formose. Darbas fiziškai nesudėtingas, patirtis nebūtina. Grafikas slenkantis, po 12 valandų, dienas galima derinti.

Reikalavimai

Gebėti skaičiuoti krovinius;
Atsakingumas, atidumas.

Mes jums siūlome

Suteikiami patogūs darbo rūbai;
Derinamas darbo grafikas;
Fiziškai nesunkus darbas;
Išsamūs apmokymai darbo pradžioje.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas
Gi Group Lietuva

Gi Group Lietuva

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.