Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Šviežia stotelė“

Apskaitininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Šviežia stotelė“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir administravimas
  • Prekių likučių judėjimo ir atsargų tinkle kontrolė, sukėlimas į sistemą, likučių palaikymas
  • Ataskaitų ruošimas
  • Klientų užfiksuotų gedimų priėmimas, registravimas sistemoje
  • Sutarčių su klientais archyvo administravimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel)
  • Apskaitininkės darbo patirtis (būtų privalumas)
  • Organizaciniai sugebėjimai, savarankiškumas, atsakomybė, kruopštumas
  • Darbo su Navision apskaitos programa patirtis (būtų privalumas)

Įmonė siūlo

  • Stabilų darbą įmonių grupėje
  • Jauną ir draugišką kolektyvą
  • Galimybę dirbti iš namų po bandomojo
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame didžiausias savitarnos krautuvėlių prekybos tinklas Baltijos šalyse.

Šiuo metu savo veiklą vykdome Vilniaus, Kauno, Rygos ir Varšuvos regionuose.

Mūsų tikslas gerinti darbuotojų darbo aplinką taupant jų laiką ir kurti atmosferą komandoje pateikiant kokybišką ir platų maisto prekių asortimentą.

informacija apie UAB „Šviežia stotelė“
2026 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1309 €
25% uždirba 1309-1517 €
25% uždirba 1517-1843 €
25% uždirba nuo 1843 €