Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Apskaitininkė (-as) - buhalterė (-is)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Sidabrinis voras“

Darbo pobūdis

Komandiruočių ir atskaitingų asmenų apskaita;
Atsargų apskaitos tvarkymas (pajamavimas, išlaidavimas, nurašymas);
Pirkimo dokumentų pajamavimas;
Kitų užduočių susijusių su apskaita vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų/ekonomikos/apskaitos srityje - privalumas;
Panašaus darbo patirtis;
Kompiuterinis raštingumas, geri darbo įgūdžiai (MS Excel, MS Word);
Rusų, kalbos žinios - privalumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Analitinis, loginis mąstymas, kruopštumas, atidumas detalėms.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Savirealizacijos galimybes;
Pozityvų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Sidabrinis voras“

UAB „Sidabrinis voras“ – atsakingai dirbanti, sparčiai auganti įmonė.
Didžiuojamės savo aktyvia, darnia pervežimų ir ekspedijavimo profesionalų komanda, kuri užtikrina kokybišką paslaugų įgyvendinimą bei siekia abipusiai naudingų ir ilgalaikių santykių su kiekvienu klientu.
Pagrindinė įmonės veikla – tarptautinis krovinių gabenimas. Krovinius gabename nuosavu transportu bei teikiame ekspedijavimo paslaugas. Mūsų partneriai - didelę patirtį turinčios Lietuvos ir užsienio pervežimų bei logistikos kompanijos.
Krovinių saugojimą, apskaitą, judėjimą siūlome organizuoti Šiauliuose, Telšiuose ir Mažeikiuose esančiuose moderniuose sandėliuose.
informacija apie UAB „Sidabrinis voras“
1436 €
Vid. atlyginimas bruto
217
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1215 €
25% uždirba 1215-1402 €
25% uždirba 1402-1628 €
25% uždirba nuo 1628 €