UAB „Nova rent“

Apskaitininkė (-as)

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nova rent“

Darbo pobūdis

Pagalba įmonės vyr. finansininkei;
Pajamavimas;
Sąskaitų išrašymas;
Prekių suvedimas į buhalterinę programą;
Darbas adresu Ateities pl. 79A, Kaunas.

Reikalavimai

Išsilavinimas (apskaitos, finansų ar ekonomikos) srityse;
Energingumas, savarankiškumas, noras dirbti ir siekti rezultatų;
Gebėjimas dirbti su kompiuteriu ir Microsoft Office programomis;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, bet svarstysime ir kandidatus neturinčius patirties.

Mes jums siūlome

Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas;
Patyrusius kolegas – iš kurių galėsite mokytis ir kartu tobulėti.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB „Nova rent“ – žemės ūkio paslaugų įmonė, kuri verčiasi žemės ūkio technikos nuoma ir prekyba, teikia kokybiškas serviso paslaugas bei užsiima atsarginių dalių prekyba. Įmonė sparčiai auga ir plečiasi. Esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą. Ieškome energingų ir veržlių žmonių, kurie yra kūrybingi ir nori iš gyvenimo daugiau!
www.novarent.lt
informacija apie UAB „Nova rent“
1498 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1047 €
25% uždirba 1047-1569 €
25% uždirba 1569-2022 €
25% uždirba nuo 2022 €