UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
Daugiau apie įmonę »

Apskaitininkė (-as) (pusė darbo dienos)

300–400 Eur
Kaunas - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Gamybos įmonei šiuo metu ieškome APSKAITININKĖS (-O) nepilnai darbo dienai (0.5 arba 0.75 etato)

Darbo pobūdis:
  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į programą;
  • Pardavimo sąskaitų išrašymas;
  • Kitos su pardavimo procesu susijusios užduotys;
  • Statistinių ataskaitų pildymas;
  • kiti Vyr. buhalterės pavesti darbai.
  • Darbas apskaitos programa TSM

Darbo vieta: Raudondvario pl.
Įmonės darbo laikas 08:00-17:00val., todėl grafikas būtų derinamas individualiai šiame laiko intervale.
Atlyginimas 300-400 Eur, atskaičius mokesčius.

Reikalavimai

  • Geri įgūdžiai darbui su kompiuteriu;
  • darbo su apskaitos programa TSM patirtis (privalumas);
  • gali būti paskutinių kursų studentas (-ė) besimokantis buhalterijos, finansų srityje - jeigu neturite nieko bendro su buhalterija CV prašome nesiųsti ;
  • geros anglų ir rusų kalbos žinios (privalumas);
  • pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Darbas labiau tinkamas studentei/ui studijuojančiai/iam vakarais;
  • Galimybė tobulėti, gauti praktinių buhalterinių žinių.

Atlyginimas

300–400 Eur atskaičiavus mokesčius

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt