Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Marx Vilnius“

Apskaitininkė (-as) statybos įmonėje

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Marx Vilnius“

Darbo pobūdis

  • darbas apskaitos skyriuje
  • pirminių buhalterinių dokumentų tvarkymas (suvedimas į buhalterinę programą, archyvavimas)
  • vidinių ataskaitų ruošimas
  • buhalterinės apskaitos klausimų sprendimas su kitais įmonės padaliniais
  • gamybos savikainos skaičiavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingumas ir kruopštumas
  • panašaus darbo patirtis
  • buhalterinis išsilavinimas

  • įdomų ir atsakingą darbą stabiliai ir sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku ir oficialiai mokamą atlyginimą, priedus už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

UAB "Marx Vilnius" įmonė sėkmingai dirba nuo 1997 metų. Esame vieni iš rinkos lyderių automatinių durų srityje. Turime sertifikavę priešgaisrinių durų gamybą tiek Lietuvos, tiek ir Europos rinkoms. Gaminame ir montuojame vis didesnius ir sudėtingesnius aliuminio-stiklo fasadus. Vykdome ir sėkmingai valdome milijoninius statybos projektus.

Mūsų veiklos sritys yra:
  • aliumininės durys, langai, pertvaros ir aliuminio-stiklo fasadai;
  • priešgaisrinės užuolaidos;
  • durų, vartų, langų automatika ir furnitūra;
  • mobilios akustinės pertvaros.
informacija apie UAB „Marx Vilnius“
3461 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.