Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „DOMASTA“

Apskaitininkė (-as)

600-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DOMASTA“

Darbo pobūdis

Ieškome apskaitininkės (-o) Vilniuje darbui su pirminiais dokumentais (pilna darbo diena):
  • Būsi atsakinga (-as) už pirkimų ir pardavimų savailaikį suvedimą į apskaitos programą bei pateikimą mokesčių inspekcijai I.SAF platformoje.
  • Patikėsime Tau įmonės personalo dokumentaciją, darbo sutarčių paruošimą, vadovo įsakymų paruošimą;
  • Turėsi pasirūpinti darbuotojų darbo saugos dokumentais;
  • Bendradarbiausi su vyr. buhaltere ir padėsi jai rengiant finansines ataskaitas bei atlikti kitus einamuosius darbus.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:
  • turi aukštąjį buhalterinės apskaitos, ekonomikos, finansų ar verslo administravimo išsilavinimą;
  • turi gerus įgūdžius naudojantis MS Office programomis, mokėjimas naudotis Rivilės programa būtų didelis privalumas;
  • esi komunikabili (-us), iniciatyvi (-us), kruopšti (-us) ir atsakinga (-as);
  • susikalbi angliškai ir rusiškai (privalumas);
  • gebi dirbti komandoje;
  • gebi tinkamai organizuoti savo darbo laiką.

Mes siūlome Tau draugišką kolektyvą, tobulėjimo galimybes, naudingą darbo patirtį, konkurencingą atlyginimą su papildomais privalumais.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Po bandomojo ir susipažinimo atlyginimą persvarstysime :)

UAB Domasta - 14 metų sėkmingai veikianti statybos įmonė. Pagrindinė veikla - bendrieji statybos darbai, aukštos kokybės apdaila, individualių gyvenamųjų namų statyba. Kaip darbdavys nuolat siekiame įmonės veiklos stabilumo bei gerovės užtikrinimo savo darbuotojams, darbuotojų finansinis skatinimas ir motyvavimas yra mūsų įmonės darbo principas.
informacija apie UAB „DOMASTA“
2407 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2034 €
25% uždirba 2034-2410 €
25% uždirba 2410-2915 €
25% uždirba nuo 2915 €