Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Finansų biuras“

APSKAITININKĖ (-AS)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finansų biuras“

Darbo Finansų biure privalumai:

Profesionalūs, bendraujantys vadovai, nuoširdus kolegų ratas, aiškios funkcijos, puikus biuras ir visos reikalingos darbo priemonės; sąžiningas atlygis, atitinkantis Jūsų lūkesčius ir gebėjimus, ilgalaikės karjeros stabilioje ir patikimoje įmonėje galimybė.
Apie kitus Jums svarbius dalykus pasikalbėkime susitikimo metu.

Numatėme tokias Jūsų pareigas:

Visų mūsų klientų - įvairaus dydžio įmonių- dokumentų apskaitymas, deklaracijų pateikimas, mokesčių pateikimas klientui. Priklausomai nuo Jūsų lūkesčių ir gebėjimų, suteiktume galimybę vykdyti pilną kelių įmonių apskaitą, siekti vyr.buhalterio kvalifikacijos.

Tikimės tokių įgūdžių ir bruožų:

Sėkminga panašaus darbo patirtis (patirtį buhalterinės apskaitos paslaugų įmonėje vertintume kaip privalumą), buhalterinis / finansų srities išsilavinimas, darbo Rivilės programa patirtis; teisės aktų išmanymas. Neabejojame, kad esate kruopšti, atsakinga ir maloniai bendraujanti asmenybė. Vertinsime, jei esate pozityvus žmogus ir tikitės dirbti pas mus ne vienerius metus.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. el. paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik geriausiai mūsų lūkesčius atitinkančius kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

UAB „Finansų biuras“

UAB Finansų biuras – jau daugiau nei dešimtmetį veikianti buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, klientų ir darbuotojų vertinama už nepriekaištingą buhalteriją ir nuoširdų bendravimą.
Daugiau apie kompaniją: www.finbiuras.lt
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms.
informacija apie UAB „Finansų biuras“
1045 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: