Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AS „DekkProff“

Apskaitininkė (-as)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AS „DekkProff“

Darbo pobūdis

  • Bankinių mokėjimų pavedimų suvedimas ir vykdymas;
  • Įmonės išlaidų analizė ir kontrolė;
  • Kasų kontrolė;
  • Reguliarių ataskaitų rengimas;
  • Darbuotojų įdarbinimas: atitinkamų dokumentų rengimas, ataskaitų pateikimas;
  • Darbo užmokesčio apskaita ir kitų susijusių išmokų skaičiavimas ir pateikimas išmokėjimui;
  • Pažymų, susijusių su darbuotojų darbo užmokesčiu ruošimas;
  • Darbo laiko apskaita ir žiniaraščių tikrinimas;
  • Komandiruočių apskaita;
  • Darbuotojų konsultavimas darbo užmokesčio apskaitos klausimais;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos arba finansų srityje;
  • Ne mažesnė nei dviejų metų atitinkamo darbo patirtis;
  • Puikūs darbo MS Excel, MS Word ir MS PowerPoint įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su apskaitos programa (-omis);
  • Anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B2 lygiu (lenkų ir rusų kalbos laikomos privalumu);
  • Analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas sisteminti ir analizuoti turimus duomenis.

Įdarbinimą Norvegijos įmonėje, su visomis taikytinomis norvegiškomis socialinėmis garantijomis;
Laisvės, atsakomybės ir saviraiškos kultūrą darbo vietoje;
Galimybę savarankiškai planuoti savo darbo dieną;
Individualų darbo grafiką pagal valandinę darbo laiko apskaitą;

Darbo vieta

Vilnius, Lietuva

Informuosime tik atrinktus kandidatus
Konfidencialumą garantuojame

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

Dekkproff AS yra padangų servisų tinklas Norvegijoje, teikiantis automobilių padangų keitimo, remonto, pardavimo ir saugojimo paslaugas septyniolikoje centrų skirtingose Norvegijos vietovėse. Per septynius veiklos metus įmonė išaugo nuo vieno lokalaus paslaugų departamento iki septyniolikos specializuotų padangų serviso centrų ir internetinės prekybos paslaugų teikimo visoje Norvegijoje. Įmonė kasmet aptarnauja daugiau nei 70.000 klientų. Kasdien įmonės centrai gali aptarnauti daugiau nei 1.000 automobilių.