Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „LW group“

APSKAITININKĖS (-O)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „LW group“

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų suvedimas į apskaitos programą, jų tikrinimas;
Duomenų apdorojimas, sisteminimas pagal numatytas tvarkas;
Pagalba atliekant įmonės buhalterinę apskaitą;
Kiti vyr. buhalterio deleguoti darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas buhalterijos, finansų srityse;
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Apskaitos programos NAVISION išmanymas (privalumas);
Analitinis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas, atidumas;
Greita orientacija ir gebėjimas intensyviai dirbti;
Komandinio darbo ir problemų sprendimo įgūdžiai, noras tobulėti;
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Mokymus darbo vietoje;
Atsakingą darbą šiuolaikinėje, nuolat augančioje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis - derybų klausimas, priklausys nuo turimų kompetencijų.

UAB „Investicijos ir kapitalas" – kapitalo ir investicijų patarėjų bendrovė, teikianti investicijų pritraukimo, įsigijimų ir susiliejimų bei kitas finansinio tarpininkavimo paslaugas vidutinėms ir didelėms Baltijos šalių bendrovėms. Bendrovė turi platų partnerių tinklą Centrinėje ir Rytų Europoje bei gerus ryšius su privataus kapitalo fondais, komerciniais bankais visoje Europoje.

Apie mus daugiau informacijos rasite:
informacija apie UAB „LW group“
3040 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.