Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Royal Accounting“

APSKAITOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

2000-2800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Royal Accounting“

Pasiūlymas Jums

Siūlome ilgalaikę karjerą stabilioje tarptautinėje įmonių grupėje. Užtikrinsime patogias darbui sąlygas, visas reikalingas darbo priemones, profesionalius kolegas ir kompetentingus vadovus. Žadame galimybę nuolat gilinti profesines žinias, dalyvauti svarbiuose verslo vystymui projektuose, sąžiningą atlygį ir įkvepiančią motyvacijos sistemą.
Kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys

Šiame darbe bendrausite su įmonių vadovais, pasiruošusiais tapti RCM Advisors klientais, įsigilinsite į klientų lūkesčius, apskaitos situaciją ir, perėmus apskaitos valdymą, nuspręsite, kuris komandos narys – buhalteris – bus atsakingas už bendradarbiavimą su šiuo klientu. Taip pat organizuosite ir kontroliuosite apskaitos skyriaus darbuotojų veiklą, atidžiai paskirstysite darbo krūvį, kontroliuosite deklaracijų pateikimo kokybę ir savalaikiškumą, konsultuosite klientus mokesčių ir apskaitos klausimais, rengsite svarbiausių klientų finansines ataskaitas. Išsamiau - pokalbio metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį finansinį išsilavinimą ir sėkmingos vyr.buhalterio darbo patirties, puikiai išmanote konsoliduotų finansinių ataskaitų sudarymą, didžiuojatės savo žiniomis mokesčių srityje, gebate organizuoti grupės žmonių darbą, bendraujate profesionaliai, dirbate savarankiškai, esate pozityvus, tinkamo rezultato siekiantis žmogus. Dirbame Rivilės ir DB Apskaita programomis, tad tikimės, kad bent viena iš nurodytų programų – puikiai Jums pažįstama.
Jūsų anglų kalbos žinias, domėjimąsi IT, ACCA kvalifikaciją ir vairuotojo pažymėjimą vertintume kaip privalumus.

Atlyginimas

2000-2800 €/mėn. į rankas
UAB „Royal Accounting“

UAB „Royal Accounting“

UAB “Royal Accounting” – RCM Advisors įmonių grupės, priklausančios RCM GLOBAL LTD Anglijos karalystės kompanijai, dalis. Esame stabiliai veikianti profesionalių buhalterių, finansininkų ir analitikų komanda. Pagrindinės mūsų įmonės teikiamos paslaugos: buhalterinė apskaita, finansinės paslaugos, mokesčių konsultacijos, vidaus auditas, ES struktūrinių fondų finansuojamų projektų administravimas. Per daugiau nei 15 metų įgijome patirtį, kurią vertina klientai Lietuvoje ir užsienyje. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje
Stipriname komandą ir kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Royal Accounting“
893 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.