Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Press Glass“

Apskaitos specialistė (-as)

2000-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas, Jonava - UAB „Press Glass“

Darbo pobūdis

  • Pilnos buhalterinės apskaitos vedimas, įskaitant sąskaitų faktūrų registravimą, atsiskaitymus už komandiruotes, DK registravimas;
  • Laiku atlikti mėnesio ir metų uždarymą;
  • Mokesčių apskaičiavimas ir mokestinių deklaracijų, įskaitant, bet neapsiribojant, PVM, pelno mokesčio, GPM, rengimas;
  • Įstatymuose numatytų ataskaitų rengimas - mėnesinių ir metinių finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas pagal vietos ir grupės standartus;
  • Ataskaitų rengimas "Capital Group" tikslais;
  • Ryšių palaikymas su išorės institucijomis ir auditoriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas apskaitos srityje;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų buhalterio ar panašaus darbo patirtis, pageidautina įgyta tarptautinėje įmonėje;
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius ir įmonės veiklą, išmanymas ir gebėjimas juos taikyti tiesioginiame darbe;
  • Efektyvūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai anglų kalba;
  • Praktinės MS Office, ypač MS Excel, žinios;
  • SAP žinios (privalumas);
  • Geri bendravimo įgūdžiai.

Atlyginimas

2000-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato turimos patirties.

Manome, kad visi mūsų veiksmai skatina mūsų darbuotojų ir verslo partnerių plėtrą. Kuriame organizaciją, kurios stiprybė slypi žmonėse. Mūsų veiklos dėka esame stiklo apdirbimo statybų pramonei lyderė Europoje.
informacija apie UAB „Press Glass“
2270 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
208
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1820 €
25% uždirba 1820-2113 €
25% uždirba 2113-2688 €
25% uždirba nuo 2688 €