Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Tallink Fast Food Lithuania“

Klientų aptarnavimo specialistas

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tallink Fast Food Lithuania“

Darbo pobūdis

Jūsų pareigos:
  • Suteikti klientams karališką aptarnavimą
  • Maisto gaminimas pagal „Burger King“ standartus
  • Švaros ir tvarkos restorane užtikrinimas

Reikalavimai

Mūsų lūkesčiai jums:
  • Jūs turite/ arba norite įgyti darbo patirties maitinimo ar klientų aptarnavimo srityje
  • Jūs esate ištroškęs naujų žinių ir iššūkių
  • Jūs gerai mokate lietuvių, rusų ar anglų kalbas

Mes jums siūlome

Kreipkitės, jei Jus domina:
  • Dalyvauti įdomiame visame pasaulyje garsaus restorano Lietuvoje atidarymo procese
  • Studijuoti ir dirbti profesionalioje ir tarptautinėje greito maisto grandinėje
  • Dalyvauti „Burger King“ mokymo ir švietimo programoje
  • Dirbti taip, kaip norite - darbo grafikas ir darbo laikas yra lankstus
  • Gauti dalį įvairių nuolaidų „Burger King“ ir „Tallink Group“
  • Karjeros galimybės tiek „Burger King“, tiek „Tallink Group“

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Priedai už pardavimus

„BURGER KING®“ yra sparčiai besivystantis tarptautinis restoranų tinklas, kurio prekės ženklo teisė Baltijos šalyse priklauso „Tallink“ grupei.
Greitai atsidarysiančiuose restoranuose ieškome linksmų ir iniciatyvių žmonių, norinčių su mumis sukurti ką nors naujo ir būti tarptautinės „Burger King“ sėkmės istorijos dalimi.
informacija apie UAB „Tallink Fast Food Lithuania“
1316 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius