Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „AEXN“

Architektas (-ė) - interjero architektas (-ė)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AEXN“

Darbo pobūdis

Ieškome architektų komandos nario (ės) komercinio ir tipinių interjerų projektavimo veiklai.
Darbo pobūdis - interjerų ir pastatų projektinių pasiūlymų bei techninių projektų rengimas, derinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Architektūrinis išsilavinimas - bakalauras arba magistras.
Geri Autodesk Revit, Autocad įgūdžiai - privalomi.
Komunakabilumas, gebėjimas dirbti kolektyve, atsakingumas, darbštumas.
Laukiame cv ir darbų portfolio

Neterminuota Darbo sutartis su socialinėmis garantijomis, mišrų darbo pobūdį (nuotolinis ir biure), atlyginimo kaita atsižvelgiant į pasiektus rezultatus, darbas su objektais Lietuvoje ir užsienyje.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties ir pasiektų rezultatų.
UAB „AEXN“

UAB „AEXN“

UAB “AEXN architektai” - architektūros studija, dirbanti urbanistinio, architektūros ir interjero dizaino srityse. ,
informacija apie UAB „AEXN“
1607 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.