UAB "Archburė"
Daugiau apie įmonę »

ARCHITEKTAS (-Ė)

Nuo 500 Eur
Klaipėda - UAB "Archburė"

Darbo pobūdis

Ieškome architekto (-ės)!

Reikalingas savarankiškai dirbantis specialistas galintis dirbti su minimaliu konsultavimu ir priežiūra.

Pagrindinis darbas tai individualių namų projektavimas.

Laukiame CV su PORTFOLIO.

Reikalavimai

Architektūros bakalauras arba magistras;
Patirtis vykdant ir užbaigiant projektus;
Revit, AutoCAD, Photoshop, SketchUP;
Komunikabilumas;
Kruopštums, atidumas, tvarkingumas, nuovokumas, konfidencialumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas;
Lankstu grafiką;
Reikalui esant yra galimybė dirbti namuose;
Geri rezultatai - teisingas atlyginimas;

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Nedidelė įmonė veikianti uostamiestyje. Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje. Partizanai. Kol jauni tol domimės viskuo. Virtuali realybė, prekyba dizainais, 360 medžiaga.