Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Dokdata“

Archyvaras (-ė)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Dokdata“

Darbo pobūdis

  • Įmonių ir organizacijų buhalterinės apskaitos, veiklos ir personalo dokumentų archyvavimas vadovaujantis Vyriausio archyvaro tarnybos teisiniais aktais;
  • Bylų, dokumentų vertės atlikimas, naikinimo aktų parengimas.

Reikalavimai

  • Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių išmanymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • Atidumas ir kruopštumas.

Privalumai
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis dirbant su dokumentais.

Įmonė siūlo

  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Priklausomai nuo darbo patirties ir gebėjimų;

Jūsų pateiktus asmens duomenis UAB Dokdata tvarkys sutikimo pagrindu, kurį išreiškiate pateikdami savo kandidatūrą. Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime iki atrankos pabaigos. Pasibaigus atrankai – visi kandidatų duomenys bus ištrinti. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti įmonės privatumo politikoje:

Jeigu nori dirbti moderniausioje archyvavimo saugykloje ir įgyti patirties tarp kvalifikuotų darbuotojų - Dokdatos komanda kviečia tave prisijungti!
informacija apie UAB „Dokdata“
1909 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1350 €
25% uždirba 1350-1753 €
25% uždirba 1753-2308 €
25% uždirba nuo 2308 €