Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Transmėja“

Archyvatorius/praktikantas (-ė)

Šiauliai - UAB „Transmėja“

Darbo pobūdis

Ieškome entuziastingo (-s) praktikanto (-ės) prisijungti prie mūsų komandos !

Jei turi archyvavimo žinių tapk mūsų komandos nariu!

Tu galėsi:
  • Atlikti praktiką personalo skyriuje;
  • Įdiegti archyvavimo sistemą remiantis LR dokumentų saugojimo taisyklėmis;
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su kitais skyriais;
  • Įgyti darbo patirties.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Kruopštumas.

Sudaryti trišalę praktikos sutartį: darbdavys/mokymo įstaiga/praktikantas
Įgyti patirties!!!
Laukiame Jūsų :)

Tarptautinių krovinių pervežimo įmonė TRANSMĖJA - toliau plečia savo veiklą ir kviečia kompetencijų kupinus savo sričių profesionalus prisijungti prie mūsų darbuotojų kolektyvo, auginant savo profesinį potencialą, kūrybiškumą kuriant pridėtinę vertę įmonėje. To pasekoje sulaukti teigiamo grįžtamojo ryšio iš darbdavio.
informacija apie UAB „Transmėja“
2186 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
1022
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1686 €
25% uždirba 1686-1807 €
25% uždirba 1807-2177 €
25% uždirba nuo 2177 €