Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Gi Group Lithuania

Asistentas (-ė) su karjeros galimybėmis

600-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gi Group Lithuania

Sveiki!

Mūsų Šveicarijos įmonė klientė UAB „Schindler-Liftas“ yra
lyderiaujanti liftų montavimo, eskalatorių, judamųjų takų diegimo ir kitų susijusių paslaugų tiekėja Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šiuo metu ieškome komandos pastiprinimo - asistento, kuris nusimanytų elektrotechnikoje ir mechanikoje!

Pagrindinės darbo atsakomybės:

  • Liftų techninės dokumentacijos komplektavimas;
  • Brėžinių koregavimas ir taisymas AutoCad programoje;
  • Techninių duomenų bazių tvarkymas ir priežiūra;
  • Bendravimas su kitų skyrių vadovais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Pagrindinės elektro techninės žinios;
  • Patirtis dirbant su AutoCad programa (bent jau pagrindai);
  • Puiki anglų kalba;
  • Atsakomybės jausmas ir noras tobulėti;
  • Vidinė motyvacija, iniciatyvumas.

Jums siūlome:

  • Terminuotą darbo sutartį iki 2020.09.01 su galimybe prasitęsti;
  • Dideles nuolaidas maitinimo išlaidoms;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Darbo grafiką I-V, 8-17;
  • Įdomų darbą stabilioje, tarptautinėje įmonėje.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.

Telefonas pasiteiravimui - Viktorija .